fb kirkland real estate

Jak to funguje

Jedinečné vlastnosti minerálních pramenů a rašeliny


 

Lázeňská kosmetika Marienbad cosmetics je vystavěna na základě nejmodernějších poznatků současné dermatologie a zároveň využívá přírodních léčivých zdrojů, charakteristických pro Mariánské Lázně. V současné době obsahuje dvě luxusní řady odlišné charakterem receptur. Řada PEOLA (od slova peloid = rašelina = slatina) zakládá svoje účinky na lázeňské rašelině užívané v mnoha variacích procedur doprovázející lázeňské pobyty. Řada PEOLA zahrnuje denní a noční krém PEOLA VITAL 75, oční krém PEOLA VITAL fb,= tělové mléko PEOLA LOTION, sprchový gel PEOLA ENERGY SHOWER GEL, mýdla PEOLA SOAP a PEOLA SOAP PEELING a rašelinovou koupel PEOLA VITAL BATH. Řada PURE využívá vlastností mariánskolázeňské minerální vody a nabízí pleťovou masku PURE LINE HYDRATING MINERAL MASK a minerální koupel MINERAL BATH obsahující minerály Ferdinandova pramene.

Produkty založené na bázi minerální vody a rašeliny optimálně vyživují pokožku i její podkožní tkáň a zamezují tak dehydrataci a stárnutí pokožky a také zvyšují její odolnost vůči negativním vnějším vlivům. Nová technologie získávání rašelinového extraktu zajišťuje efektivní působení aktivních látek i luxusní požitek z péče o vlastní pleť. Moderní složení krémů vychází z nejnovějších trendů vývoje kosmetiky. Receptura zahrnuje vysoce ceněné složky jako je bambucké máslo, kokosový a ricinový olej nebo olej z granátového jablka. Zároveň nyní kosmetika obsahuje unikátní technologii CELL-PROTECT complex, založenou na podpoře ochrany buňky před vnějšími vlivy a účinky stárnutí.

 


 

CELL-PROTECT complex

Princip technologie spočívá v kooperaci aktivních látek, zvaných lipozomy, a účinného souboru vitamínů. Díky vysokému obsahu esenciálních polynenasycených mastných kyselin lipozomy umožňují transport potřebných vitamínů ACE hluboko do pokožky. Tím dochází k podstatně vyššímu účinku zmíněných vitamínů, které regenerují pokožku, zlepšují pružnost a jemnost, působí jako štít proti škodlivému UV záření a jako lapač volných radikálů.

Receptura obsahuje také velmi cenné látky, jako je bambucké máslo, kokosový a ricinový olej nebo olej z granátového jablka.Technologie Fibroblast

Unikátní složení očního krému velmi účinně vyrovnává porušenou strukturu mřížky, která tvoří podpůrnou konstrukci pokožky. Fibroblasty, zodpovědné za produkci elastinových vláken a kolagenu, s přibývajícím věkem ubývají a jejich výkon se snižuje. Tím dochází k oslabení podpůrné tkáně a pokožka ochabuje. Opětovným vyrovnáním vláknitého matrixu se projevy stárnutí omezí.